ŠKODA CUP Český pohár v silniční cyklistice 2022


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí

Jméno:

Absolutní pořadí

PořadíUCI IDJménoKlubKategorie#1#2#3#4#5Celkem 
1. 10047299507VACEK Mathias Silniční reprezentace ČR U2360------------60 Detail
2. 10023567344KAŠPAR Jan ATT Investments U2345------------45 Detail
3. 10047277073ŤOUPALÍK Jakub ELKOV KASPER Czech Cycling Team U2335------------35 Detail
4. 10091211508BÁRTA Tomáš ATT Investments ELITE28------------28 Detail
5. 10047224937STRÁNSKÝ Matěj ATT Investments U23*23------------23 Detail
6. 10006629326BOROŠ Michael ELKOV KASPER Czech Cycling Team ELITE21------------21 Detail
7. 10001148422KADLEC Milan Silniční reprezentace ČR ELITE20------------20 Detail
8. 10056004346SPORYSCH Daniel ATT Investments U23*19------------19 Detail
9. 10047303244VONEŠ Jan TEAM DUKLA PRAHA U2318------------18 Detail
10. 10006422895KELEMEN Pavel AC SPARTA PRAHA ELITE17------------17 Detail
11. 10010966943VANÍČEK Šimon ČEZ Cyklo Team Tábor ELITE16------------16 Detail
12. 10009386449RYBA Jan AC SPARTA PRAHA ELITE15------------15 Detail
13. 10048006694KMÍNEK Vojtěch TJ FAVORIT BRNO U2314------------14 Detail
14. 10047309409KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO U2313------------13 Detail
15. 10002782365KULHAVÝ Jaroslav ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE ELITE10------------10 Detail
16. 10047292130OBDRŽÁLEK Tomáš ELKOV KASPER Czech Cycling Team U23*8------------8 Detail
17. 10016304872PROCHÁZKA Michal Cyklo Bendl ELITE7------------7 Detail
18. 10009386550FIALA Petr TEAM DUKLA PRAHA ELITE6------------6 Detail
19. 10059648516HABERMANN Richard AC SPARTA PRAHA ELITE5------------5 Detail
20. 10046480562VLČEK Radek TUFO PARDUS Prostějov U23*4------------4 Detail
21. 10008988648PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA ELITE1------------1 Detail
22. 10046341530MACÁN Karel SportRaces Cycling Team U231------------1 Detail
23. 10105621765STRNKA Tomáš PSG Mechanix ELITE1------------1 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpsilnice@sportsoft.cz.

 
created by SportSoft © 2022