ŠKODA CUP Český pohár v silniční cyklistice 2020


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí

Jméno:

Absolutní pořadí

PořadíUCI IDJménoKlubKategorie#1#2#3#4#5Celkem 
1. 10047420553ŘEPA Vojtěch TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U232860---------88 Detail
2. 10003245945BÁRTA Jan ELKOV KASPER Czech Cycling Team ELITE---45---------45 Detail
2. 10076809230SEDLÁČEK Vojtěch U2345------------45 Detail
4. 10009220438SCHURAN Michal CK Příbram - Fany GASTRO ELITE1722---------39 Detail
5. 10007523342TUREK Daniel ISRAEL START - UP NATION ELITE---35---------35 Detail
6. 10009503758GRUBER Pavel TJ FAVORIT BRNO ELITE2110---------31 Detail
7. 10047236051HONSA František TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U231515---------30 Detail
8. 10048200189BOUČEK Jakub TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23*---28---------28 Detail
9. 10009386550FIALA Petr AC SPARTA PRAHA ELITE123---------24 Detail
10. 10007181115HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO ELITE419---------23 Detail
10. 10008708560ZAHÁLKA Matěj ELKOV KASPER Czech Cycling Team ELITE23------------23 Detail
12. 10047299507VACEK Mathias U23*22------------22 Detail
13. 10009488806NEUMAN Dominik ELKOV KASPER Czech Cycling Team ELITE---21---------21 Detail
14. 10015093079OTRUBA Jakub ELKOV KASPER Czech Cycling Team U23---20---------20 Detail
15. 10008707449STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA ELITE181---------19 Detail
15. 10047373366VOLTR Martin TEAM DUKLA PRAHA U23*190---------19 Detail
17. 10047918081TYRPEKL Karel TUFO PARDUS Prostějov U23---18---------18 Detail
18. 10047786628HNÍK Jakub TUFO PARDUS Prostějov U23*---17---------17 Detail
19. 10059238890ŘEHA Filip TUFO PARDUS Prostějov U23*---16---------16 Detail
20. 10009892667MODLITBA Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO ELITE14------------14 Detail
20. 10016304872PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO U23014---------14 Detail
22. 10009338656PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM ELITE---13---------13 Detail
23. 10007503336RUGOVAC Denis AC SPARTA PRAHA ELITE12------------12 Detail
23. 10048201203STOČEK Bruno TUFO PARDUS Prostějov U23*---12---------12 Detail
25. 10047750757ČER Tomáš CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs ELITE11------------11 Detail
25. 10023478933ŘÍMAN Jakub AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV U23011---------11 Detail
27. 10047277073ŤOUPALÍK Jakub TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23*19---------10 Detail
28. 10008624593ŤOUPALÍK Adam ELKOV KASPER Czech Cycling Team ELITE9------------9 Detail
29. 10008988648PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA ELITE8------------8 Detail
30. 10046718517BITTNER Pavel U23*7------------7 Detail
30. 10012570574SWACZYNA Petr CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs ELITE07---------7 Detail
32. 10048006694KMÍNEK Vojtěch TJ FAVORIT BRNO U23---6---------6 Detail
33. 10092747138PILEČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO U2303---------3 Detail
33. 10047303244VONEŠ Jan TEAM DUKLA PRAHA U233------------3 Detail
35. 10006629326BOROŠ Michael ČEZ Cyklo Team Tábor ELITE2------------2 Detail
35. 10009386449RYBA Jan AC SPARTA PRAHA ELITE---2---------2 Detail
37. 10007503134SISR František ELKOV KASPER Czech Cycling Team ELITE01---------1 Detail
37. 10008707550STÖHR Pavel Cycling Academy Trenčín ELITE---1---------1 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpsilnice@sportsoft.cz.

 
created by SportSoft © 2020