TECHNISERV CUP 2020


SportSoft - timing & resulting

TECHNISERV CUP 2020

#1 1. ČP OLOMOUC - KRITÉRIUM | #2 2. ČP ČECHOVICE – SILNIČNÍ ZÁVOD | #3 3. ČP PŇOVICE - ČASOVKA | #4 4. ČP OLOMOUC - KRITÉRIUM | #5 5. ČP STARÝ JIČÍN – SILNIČNÍ ZÁVOD | #6 6. ČP TÁBOR - KRITÉRIUM | #7 7. ČP OSTRAVA - KRITÉRIUM | #8 8. ČP OSTRAVA – SILNIČNÍ ZÁVOD | #9 9. ČP LOVOSICE - KRITÉRIUM | #10 10. ČP KROMĚŘÍŽ - KRITÉRIUM | #11 11. ČP KROMĚŘÍŽ – SILNIČNÍ ZÁVOD | #12 12. ČP KYJOV – SILNIČNÍ ZÁVOD | #13 MČR PLZEŇ - ČASOVKA | #14 MČR PLZEŇ - SILNIČNÍ ZÁVOD

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Ženy

PořadíJménoRočníkStátKlub#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10#11#12#13#14Celkem 
1. BAJGEROVÁ Nikola1997CZE TEAM DUKLA PRAHA 2755------------------------------------82 Detail
2. KORVASOVÁ Tereza1996CZE TEAM DUKLA PRAHA ---75------------------------------------75 Detail
3. HÁJKOVÁ Markéta2000CZE BEPINK 2240------------------------------------62 Detail
4. KOHOUTKOVÁ Kateřina1998CZE TEAM DUKLA PRAHA 2132------------------------------------53 Detail
5. ŠVIHÁLKOVÁ Tereza1999CZE ČEZ cyklo team Tábor 1337------------------------------------50 Detail
6. ŠEVČÍKOVÁ Petra2000CZE TEAM DUKLA PRAHA 50---------------------------------------50 Detail
7. JANŮ Kamila2000CZE ČEZ cyklo team Tábor 1036------------------------------------46 Detail
8. HAVLÍKOVÁ Pavla1983CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC NAD NISOU Z.S. 1629------------------------------------45 Detail
9. MUDŘÍKOVÁ Kateřina1996CZE ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 1819------------------------------------37 Detail
10. UNGERMANOVÁ Elizabeth1999CZE AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 531------------------------------------36 Detail
11. VORÁČOVÁ Naďa1981CZE TUFO PARDUS Prostějov z.s. 728------------------------------------35 Detail
12. MACHAČOVÁ Jarmila1986CZE TEAM DUKLA PRAHA 627------------------------------------33 Detail
13. HARTYCHOVÁ Nicole2001CZE CYKLOSTAR TREK MERCEDES-BENZ PRAHA ---24------------------------------------24 Detail
14. BARTOŠOVÁ Denisa1992CZE CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTZS ---22------------------------------------22 Detail
15. KUČEROVÁ Božena1988CZE GAPP SYSTEM - KOLOFIX MTB RACING TEAM ---21------------------------------------21 Detail
16. ČUNDERLOVÁ Daniela1997CZE MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ ---20------------------------------------20 Detail
17. MACHÁČKOVÁ Šárka1983CZE SportRaces Cycling Team ---17------------------------------------17 Detail
18. CIESLAROVÁ Marcela1999CZE CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTZS ---16------------------------------------16 Detail
19. VANÍČKOVÁ Tereza2000CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 12---------------------------------------12 Detail
20. HEŘMANOVSKÁ Hana2000CZE SAF ZÉISSENG / ASC - IMMO LOSCH 9---------------------------------------9 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cproad@sportsoft.cz.

 
created by SportSoft