ŠKODA CUP Český pohár v silniční cyklistice 2019


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí

Jméno:

Absolutní pořadí

PořadíUCI IDJménoKlubKategorie#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. 10009488806NEUMAN Dominik ELKOV AUTHOR cycling team ELITE281460---------102 Detail
2. 10007181115HAMPL Petr TJ Favorit Brno ELITE171635---------68 Detail
3. 10015093079OTRUBA Jakub ELKOV AUTHOR cycling team U2360---------------60 Detail
4. 10009220438SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA ELITE111918---------48 Detail
5. 10008708560ZAHÁLKA Matěj ELKOV AUTHOR cycling team ELITE------45---------45 Detail
6. 10092892335BITTNER Jakub  Team Forman Cinelli ELITE02316---------39 Detail
6. 10002832481BOUBAL Martin CK Příbram - Fany GASTRO ELITE81021---------39 Detail
6. 10008624694LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM ELITE02019---------39 Detail
9. 10009338656PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM ELITE227------------29 Detail
10. 10008680470KUKRLE Michael ELKOV AUTHOR cycling team ELITE------28---------28 Detail
10. 10006456241NESVADBA Jan ČEZ Cyklo Team Tábor ELITE---523---------28 Detail
12. 10091211508BÁRTA Tomáš TUFO PARDUS Prostějov U2313---13---------26 Detail
12. 10047236051HONSA František AC SPARTA PRAHA U23*---1115---------26 Detail
14. 10047443690JAKOUBEK Tomáš CK Příbram - Fany GASTRO U230213---------24 Detail
15. 10006629326BOROŠ Michael ČEZ Cyklo Team Tábor ELITE------22---------22 Detail
16. 10012570574SWACZYNA Petr CK FESO PETŘVALD ELITE0614---------20 Detail
16. 10047918081TYRPEKL Karel TUFO PARDUS Prostějov U230---20---------20 Detail
18. 10048005785KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U234131---------18 Detail
18. 10008623493ŤOUPALÍK Adam ELITE---18------------18 Detail
20. 10008707449STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA ELITE152------------17 Detail
20. 10048004270ŠORM Jiří TJ Favorit Brno U230017---------17 Detail
22. 10010747883ŠTIBINGR Matěj ELKOV AUTHOR cycling team U23115------------16 Detail
23. 10009503758GRUBER Pavel CK Příbram - Fany GASTRO ELITE10---4---------14 Detail
24. 10007767963MÁLIK Robert CK Příbram - Fany GASTRO ELITE------12---------12 Detail
24. 10034725677VACEK Karel Reprezentace ČR U23*---12------------12 Detail
26. 10008879928MALÍK Michal LAWI stars - GIANT ELITE---38---------11 Detail
26. 10009892667MODLITBA Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO ELITE0---11---------11 Detail
28. 10009502748KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA ELITE0010---------10 Detail
28. 10016304872PROCHÁZKA Michal TJ Favorit Brno U23091---------10 Detail
30. 10008129489SEKANINA Adam TJ Favorit Brno ELITE009---------9 Detail
31. 10010966943VANÍČEK Šimon ČEZ Cyklo Team Tábor U23---17---------8 Detail
32. 10009386550FIALA Petr AC SPARTA PRAHA ELITE700---------7 Detail
33. 10047170272KELEMEN Petr TEAM DUKLA PRAHA U23*6---------------6 Detail
33. 10010012909VOJTĚCH Jonáš LAWI stars - GIANT ELITE006---------6 Detail
35. 10047372053KULHÁNEK David TJ Favorit Brno U23*005---------5 Detail
36. 10007650048KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA ELITE20------------2 Detail
36. 10007503437KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA ELITE11------------2 Detail
36. 10014511281NEŽERKA Václav LAWI stars - GIANT ELITE002---------2 Detail
36. 10047420553ŘEPA Vojtěch TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23*11------------2 Detail
40. 10002318684HEBÍK Martin CK Příbram - Fany GASTRO ELITE0---1---------1 Detail
40. 10002510563KAŇKOVSKÝ Alois ELKOV AUTHOR cycling team ELITE---1------------1 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpsilnice@sportsoft.cz.

 
created by SportSoft © 2019