ŠKODA CUP Český pohár v silniční cyklistice 2021


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí

Jméno:

Absolutní pořadí

PořadíUCI IDJménoKlubKategorie#1#2#3#4#5#6#7Celkem 
1. 10007523342TUREK Daniel Felbermayr Simplon Wels ELITE4545---45---------135 Detail
2. 10008680470KUKRLE Michael Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE6055---------------115 Detail
3. 10000832665CAMRDA Karel Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U2303521359------100 Detail
4. 10008624593ŤOUPALÍK Adam Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE028---60---------88 Detail
5. 10008708560ZAHÁLKA Matěj Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE01028---45------83 Detail
6. 10015093079OTRUBA Jakub Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE3515---23---------73 Detail
7. 10047918081TYRPEKL Karel Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U237791623------62 Detail
8. 10059648516HABERMANN Richard Ac Sparta Praha U230---60---0------60 Detail
9. 10091211508BÁRTA Tomáš Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U23------35---18------53 Detail
10. 10009488806NEUMAN Dominik Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE2013---13---------46 Detail
11. 10009220438SCHURAN Michal Ac Sparta Praha ELITE0001135------46 Detail
12. 10007650048KALOJÍROS Tomáš Cat Trenčín ELITE00---1228------40 Detail
13. 10023567344KAŠPAR Jan Team Dukla Praha U230---19119------39 Detail
14. 10047443690JAKOUBEK Tomáš Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U2321123---1------37 Detail
15. 10015327903BABOR Daniel Tufo Pardus Prostějov U2318---17------------35 Detail
16. 10023478933ŘÍMAN Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav U23---211---16------29 Detail
17. 10047170272KELEMEN Petr Elkov Kasper Czech Cycling Team U23817---------------25 Detail
18. 10048006694KMÍNEK Vojtěch Tj Favorit Brno U2319---6---0------25 Detail
19. 10048005785KLABOUCH Petr Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U23---016---7------23 Detail
20. 10007181115HAMPL Petr Tj Favorit Brno ELITE1390---1------23 Detail
21. 10048200189BOUČEK Jakub Israel Cycling Academy U23------22------------22 Detail
22. 10010966943VANÍČEK Šimon ČEZ Cyklo Team Tábor U23------12---10------22 Detail
23. 10008659050SCHLEGEL Michal Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE021---------------21 Detail
24. 10010012909VOJTĚCH Jonáš LAWI Stars - GIANT ELITE------------21------21 Detail
25. 10003245945BÁRTA Jan Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE018---------------18 Detail
26. 10047373366VOLTR Martin Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U230---18---0------18 Detail
27. 10011227227KOPECKÝ Tomáš Acrog Thormans U2317------------------17 Detail
28. 10047309409KŘENEK Adam Tj Favorit Brno U230---2---15------17 Detail
29. 10009503758GRUBER Pavel Tufo Pardus Prostějov ELITE130---12------16 Detail
30. 10006422895KELEMEN Pavel Team Dukla Praha ELITE0---15---1------16 Detail
31. 10059238890ŘEHA Filip Tufo Pardus Prostějov U23110---13------15 Detail
32. 10047224937STRÁNSKÝ Matěj Brilon Racing Team Mb U23*14------------------14 Detail
33. 10009386550FIALA Petr Topforex - Att Investments Pro Cycling Team ELITE0---0---14------14 Detail
34. 10002510563KAŇKOVSKÝ Alois Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE0---14---0------14 Detail
35. 10005618809PETRUŠ Lubomír Alpecin Fenix Development ELITE11------------------11 Detail
36. 10023561886ROTTER Michal Tj Favorit Brno U230------011------11 Detail
37. 10047201392TELECKÝ Štěpán Silniční Reprezentace Čr U23*10------------------10 Detail
38. 10008988648PIETRULA Nicolas Team Dukla Praha ELITE------10------------10 Detail
39. 10009338656PETRUŠ Jiří Topforex - Att Investments Pro Cycling Team ELITE------0100------10 Detail
40. 10056008184SEEMAN Adam Silniční Reprezentace Čr U23*9------------------9 Detail
41. 10008707449STÖHR Jan Cat Trenčín ELITE01---80------9 Detail
42. 10007503336RUGOVAC Denis Team Dukla Praha ELITE0---8------------8 Detail
43. 10016304872PROCHÁZKA Michal Tj Favorit Brno U230---06---------6 Detail
44. 10056004346SPORYSCH Daniel Roman Kreuziger Cycling Academy U23*0---------6------6 Detail
45. 10047277073ŤOUPALÍK Jakub Elkov Kasper Czech Cycling Team U23050------------5 Detail
46. 10047236051HONSA František Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U230---0---5------5 Detail
47. 10047236758HETFLEIŠ Petr Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U230---5---0------5 Detail
48. 10023567849MIERZYŃSKI Piotr Tc Chrobry Scott Głogów U234------------------4 Detail
49. 10009386449RYBA Jan Ac Sparta Praha ELITE------4------------4 Detail
50. 10006629326BOROŠ Michael ČEZ Cyklo Team Tábor ELITE---40------------4 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpsilnice@sportsoft.cz.

 
created by SportSoft © 2021