ŠKODA CUP Český pohár v silniční cyklistice 2021


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí

Jméno:

Absolutní pořadí

PořadíUCI IDJménoKlubKategorie#1#2#3#4#5#6#7Celkem 
1. 10008680470KUKRLE Michael Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE6055---------------115 Detail
2. 10007523342TUREK Daniel Team Felbermayer Simplon Wels ELITE4545---------------90 Detail
3. 10059648516HABERMANN Richard Ac Sparta Praha U230---60------------60 Detail
4. 10000832665CAMRDA Karel Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U2303521------------56 Detail
5. 10015093079OTRUBA Jakub Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE3515---------------50 Detail
6. 10008708560ZAHÁLKA Matěj Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE01028------------38 Detail
7. 10047443690JAKOUBEK Tomáš Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U2321123------------36 Detail
8. 10091211508BÁRTA Tomáš Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U23------35------------35 Detail
9. 10015327903BABOR Daniel Tufo Pardus Prostějov U2318---17------------35 Detail
10. 10009488806NEUMAN Dominik Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE2013---------------33 Detail
11. 10008624593ŤOUPALÍK Adam Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE028---------------28 Detail
12. 10047170272KELEMEN Petr Elkov Kasper Czech Cycling Team U23817---------------25 Detail
13. 10048006694KMÍNEK Vojtěch Tj Favorit Brno U2319---6------------25 Detail
14. 10047918081TYRPEKL Karel Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U23779------------23 Detail
15. 10048200189BOUČEK Jakub Israel Cycling Academy U23------22------------22 Detail
16. 10007181115HAMPL Petr Tj Favorit Brno ELITE1390------------22 Detail
17. 10008659050SCHLEGEL Michal Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE021---------------21 Detail
18. 10023567344KAŠPAR Jan Team Dukla Praha U230---19------------19 Detail
19. 10003245945BÁRTA Jan Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE018---------------18 Detail
20. 10047373366VOLTR Martin Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U230---18------------18 Detail
21. 10011227227KOPECKÝ Tomáš Acrog Thormans U2317------------------17 Detail
22. 10048005785KLABOUCH Petr Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U23---016------------16 Detail
23. 10006422895KELEMEN Pavel Team Dukla Praha ELITE0---15------------15 Detail
24. 10047224937STRÁNSKÝ Matěj Brilon Racing Team Mb U23*14------------------14 Detail
25. 10002510563KAŇKOVSKÝ Alois Elkov Kasper Czech Cycling Team ELITE0---14------------14 Detail
26. 10023478933ŘÍMAN Jakub Auto Škoda Mladá Boleslav U23---211------------13 Detail
27. 10010966943VANÍČEK Šimon ČEZ Cyklo Team Tábor U23------12------------12 Detail
28. 10005618809PETRUŠ Lubomír Alpecin Fenix Development ELITE11------------------11 Detail
29. 10047201392TELECKÝ Štěpán Silniční Reprezentace Čr U23*10------------------10 Detail
30. 10008988648PIETRULA Nicolas Team Dukla Praha ELITE------10------------10 Detail
31. 10056008184SEEMAN Adam Silniční Reprezentace Čr U23*9------------------9 Detail
32. 10007503336RUGOVAC Denis Team Dukla Praha ELITE0---8------------8 Detail
33. 10047236758HETFLEIŠ Petr Topforex - Att Investments Pro Cycling Team U230---5------------5 Detail
34. 10047277073ŤOUPALÍK Jakub Elkov Kasper Czech Cycling Team U23050------------5 Detail
35. 10023567849MIERZYŃSKI Piotr Tc Chrobry Scott Głogów U234------------------4 Detail
36. 10009386449RYBA Jan Ac Sparta Praha ELITE------4------------4 Detail
37. 10006629326BOROŠ Michael ČEZ Cyklo Team Tábor ELITE---40------------4 Detail
38. 10009503758GRUBER Pavel Tufo Pardus Prostějov ELITE130------------4 Detail
39. 10047309409KŘENEK Adam Tj Favorit Brno U230---2------------2 Detail
40. 10059238890ŘEHA Filip Tufo Pardus Prostějov U23110------------2 Detail
41. 10008707449STÖHR Jan Cat Trenčín ELITE01---------------1 Detail
42. 10009892667MODLITBA Vojtěch Ck Příbram - Fany Gastro ELITE0---1------------1 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpsilnice@sportsoft.cz.

 
created by SportSoft © 2021